Animatorzy

Marcin Rynkiewicz

Karlino, Rymań

tel.: 660 239 373 adres: m.rynkiewicz@karrsa.pl terminy: Urząd Gminy w Rymaniu: 1. 14, 17 października od 07:30-08:30, 2. 25, 28 października od 10:30 do 11:30. Remiza OSP w Karlinie: 1. 14, 17 października od 07:30-08:30. Urząd Miasta w Karlinie: 25 i 28 października od 12:00 do 13:00.

Andrzej Łysiak

Tychowo, Świeszyno

tel.: 692 389 872 adres: a.lysiak@karrsa.pl terminy: Remiza OSP w Tychowie: 1. 18, 25, 28 od 08:00 do 09:00, 2. 31 października od 07:45 do 08:30. Centrum Kultury w Świeszynie: 18, 25 i 28 października od 09:15 do 10:15.

Ariel Juszczak

Świerzno, Gryfice

tel.: 692 389 925 adres: Ariel.juszczak@aktywneowes.pl terminy: Gmina Świerzno: 1. Ugory, 08.10.2019r, plac zabaw, godz. 17:00-18:00 2. Margowo, 08.10.2019r, plac zabaw, godz. 18:00 - 19:00 3. Gostyniec, 16.10.2019r, świetlica wiejska, godz. 17:00-18:00 4. Gostyń, 16.10.2019r, Szkoła Podstawowa w Gostyniu, Gostyń 5, godz. 18:00-19:00 Gmina Gryfice: 1. Rybokarty, 14.10.2019r, świetlica wiejska, godz. 17:00-19:00 2. Barkowo, 18.10.2019r, świetlica wiejska, godz. 17:00-19:00 3. Świeszewo, 23.10.2019r, świetlica wiejska, godz. 17:00-19:00 4. Trzygłów, 22.10.2019r, świetlica wiejska, godz. 17:00-19:00

Alicja Tarnowska

Przybiernów, Golczewo

tel.: 692 389 896 adres: a.tarnowska@poczta.fm terminy: 14, 15 i 22.10, 10:00-11:00 – Centrum Słowian i Wikingów, Recław 37. Wiejski Ośrodek Kultury w Wisełce, ul. Nadmorska 1: 1. 11.10, 18:00-19:00, 2. 19.10, 15:00-16:00. Stadion w Golczewie, ul. Krótka 3: 1. 15.10, 17:30-18:30, 2. 19.10, 11:00-12:00. Świetlica wiejska w Miodowicach: 1. 15.10, 19:30-20:30, 2. 18.10, 18:00-19:00. Świetlica wiejska w Łożnicy, Łożnica 25: 1. 15.10, 18:30-19:30, 2. 17.10, 17:00-18:00. 15.10- Golczewo, Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Zwycięstwa 12, g. 17:00. 25.10- Golczewo, Plaża, g. 14:00

Lidia Pieńkos

Biały Bór, Polanów, Borne Sulinowo, miasto Szczecinek

tel.: 692 389 887 adres: l.pienkos@karrsa.pl terminy: 3 i 10 października: 1. 8:15-9:15 – Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Piłsudskiego 3, Szczecinek. 2. 9:30-10:30 – SzOK u. Bartoszewskiego pok. 7, Szczecinek. 1 i 8 października: 1. 9:00-10:00 – Urząd Miejski Al. Niepodległości 6, Borne Sulinowo. 2. 10:30-11:30 – świetlica wiejska w Juchowie. 4 października: 1. 10:00-11:00 – świetlica wiejska, Chocimino, 2. 11:15-12:15 – Polanów, Biblioteka Miejska (także 7 października od 10:00 do 11:00), 3. 12:30 – 13:30 Nacław, Świetlica Wiejska. 2 i 9 października: 1.. 8:45-9:45 – Szkoła Podstawowa gab. Pedagoga ul. Dworcowa 19, 2. 10:00-11:00 Klub Seniora ul. Tamka 3 Biały Bór.

Agnieszka Lewczuk

Malechowo

tel.: 509 729 485 adres: swietlice@malechowo.pl terminy: Malechowo 22A, budynek urzędu gminy, pokój nr 8 w godzinach od 15 do 18 w dniach: 9, 14, 15 i 22 października.

Małgorzata Wojciechowska

Postomino

tel.: 660 238 926 adres: goskamaciejewska@wp.pl terminy: 2, 4, 7 i 8 października – Urząd Gminy Postomino, pok. 16, godz. 15:30

Maciej Ziemiński

Darłowo (miasto), Darłowo (gmina), Sławno (gmina)

tel.: 660 175 211 adres: m.ziminski@karrsa.pl terminy: 1. Urząd Gminy Sławno, p. 22 – 3, 7, 10, 24 października od 12:00 do 13:00, 2. Urząd Gminy Darłowo, p. 44 – 3, 7, 10, 24 października od 13:30 do 14:30 3. Darłowskie Centrum Wolontariatu – 3, 7, 10, 24 października od 15:00 do 16:00

Tomasz Lalik

Chociwel, Ińsko, Suchań

tel.: 660 239 852 adres: t.lalik@karrsa.pl terminy: 7, 14 października, 15.00-19.00 - Szkoła Branżowa I stopnia w Kamiennym Moście - Kamienny Most 17, 73-120 Chociwel. 8, 15, 29 października, 9:00-13:00 – Urząd Miejski w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań. 9, 16 października, 16:00-20:00 – świetlica wiejska w Kani (gm. Chociwel). 10, 17, 21 października, 16:00-20:00 – świetlica wiejska w Ściennym, Ścienne 14a. 23 października, 16:00-20:00 – Ińskie Centrum Kultury (Kino Morena), ul. Przybrzeżna 1.

Anna Olejniczak

Połczyn-Zdrój, Sławoborze

tel.: 694 628 137 adres: anna.ole@wp.pl terminy: Gmina Sławoborze: 1. 10, 24 października, 10-11 – Urząd Gminy Sławobrze, 2. 22 października, 16-17 – świetlica wiejska w Sidłowie, 3. 23 października, 16.00-17.00 – świetlica wiejska w Słowieńsku. Gmina Połczyn Zdrój: 1. 24 października – świetlica wiejska w Gawrońcu (16-17) i Kołaczu (18-19), 2. 15 października, 16-17 – świetlica wiejska w Łęgach, 3. 23 października,11-12 –Gminne Centrum Informacji, Połczyn Zdrój.

Małgorzata Kuncewicz

Łobez, Resko

tel.: 692 389 870 adres: m.kuncewicz@karrsa.pl terminy: 1. 14.08, godz. 18.00 - Komorowo (świetlica wiejska) 2. 19.08 godz. 14.00 - Resko (Urząd Gminy) 3. 28.08 godz. 12.00 - Łobez (siedziba Lokalnej Organizacji Turystycznej) 4. 28.08 godz. 14.00 Resko (Gminne Centrum Aktywności Lokalnej) 5. Lokalna Organizacja Turystyczna w Łobzie, ul. Kościuszki 3 – 16, 19 i 28 sierpnia od 12:00 do 13:00.